Pożyczki pozabankowe nie takie złe

Pieniądze od zaraz, pożyczki bez poręczycieli i tylko na dowód osobisty – tak reklamuje się obecnie bardzo wiele przedsiębiorstw, które zajmują się świadczeniem usług pozabankowych, a mianowicie pożyczaniem różnych kwot pieniężnych na rozmaite cele.

Pożyczki pozabankowe, ponieważ to właśnie o nich mowa, są obecnie coraz bardziej popularne i wiele osób, które z nich skorzystało, bardzo je sobie chwiali. Odznaczają się one wieloma zaletami, ale oczywiście mają też kilka minusów. Przede wszystkim taka pożyczka od ręki może być wzięta natychmiastowo, praktycznie podczas tej samej wizyty w instytucji, która ją oferuje.

Możemy dostać gotówkę od ręki lub też otrzymać przelew na wskazane konto bankowe. Nie musimy dostarczać żadnych dokumentów właściwie poza dowodem osobistym, ale też musimy pamiętać o tym, że tego rodzaju pożyczki nie są udzielane na wysokie kwoty, zazwyczaj górnym pułapem jest tutaj suma około dwóch tysięcy złotych, ale jeśli często korzysta się z powodzeniem i bez żadnych problemów z usług jednej firmy, nieraz może ona dla nas, jako dla stałego klienta, zaoferować większą ilość gotówki.

Trzeba jednak zawsze pamiętać o tym, że za szybkość i wygodę również trzeba zapłacić, więc pożyczki pozabankowe są wyżej oprocentowane i mają wyższe prowizje, nieraz również wiele opłat dodatkowych lub wysokich kar pieniężnych w przypadku, jeśli nie dotrzyma się warunków umowy. Niemniej warto się nimi zainteresować, ponieważ czasem nie ma lepszej drogi na otrzymanie dodatkowych pieniędzy, gdy bank odmówił nam kredytu.

About author

Related Articles