Pożyczka z komornikiem

Pożyczki dla zadłużonych

Jest wiele osób, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Przez zadłużenia i negatywną historię w BIKu nie mogą wziąć dodatkowych pieniędzy z banku, które czasami są tak bardzo potrzebne. Pożyczka z komornikiem na karku nie jest jednak niemożliwa do wzięcia. Osoby z zajęciami komorniczymi także mogą starać się o pożyczki pozabankowe nawet przez Internet. Jedyne warunki, jakie trzeba spełnić to bycie osobą pełnoletnią i posiadanie rachunku bankowego.
Osoby, które zostały wpisane do baz dłużników i posiadają zajęcia komornicze mogą wnioskować o każdą pożyczkę online. Praktyka pokazuje jednak, że rzadko kiedy takie kredyty są udzielane. Zdarzają się jednak firmy, które oferują pożyczki bez BIK, ERiF i KRD dla zadłużonych, a wnioski osób zadłużonych zostaną rozpatrzone pozytywnie. Najczęściej dotyczy to niewielkich zajęć komorniczych (poniżej 2 tysięcy złotych), albo długów nie związanych bezpośrednio z wcześniejszą historią kredytowo-pożyczkową – pochodzących np. z nieopłaconych mandatów, czy alimentów.
Chwilówki można wziąć w stacjonarnych punktach obsługi lub online. Jest to rzadki produkt finansowy. Osoby, które posiadają duże zadłużenia raczej mają niewielkie szanse na ich uzyskanie. Jeśli długi są mniejsze, można spróbować wziąć pieniądze od jednej z firm pozabankowych. Największe szanse na uzyskanie takiej pożyczki mają osoby, które skorzystają z firmy reklamującej pożyczki dla osób zadłużonych i z zajęciami komorniczymi. Pożyczkę z komornikiem nie jest łatwo uzyskać, nie jest to jednak niemożliwe.

About author

Related Articles