Kancelaria upadłość konsumencka

Kancelaria upadłość konsumencka

Jeżeli nie masz już środków, by spłacić swoje długi najlepiej złożyć wniosek o upadłość konsumencką. Potrzebna będzie nam w tym pomoc specjalisty. Kancelaria upadłość konsumencka udzieli nam wszelkich potrzebnych informacji na temat tego, jakie wymagania musimy spełnić i pomoże nam taki wniosek napisać i złożyć w sądzie. To on zdecyduje czy nasza sytuacja finansowa jest wystarczająca do upadłości.
Najlepiej zwrócić się o pomoc właśnie do specjalisty. Błędnie wypisany wniosek lub niespełnienie jakiś wymogów spowoduje odrzucenie wniosku. Co więcej kancelaria udzieli nam na pewno dużo dobrych rad, jak powinniśmy postąpić. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że upadłość konsumencka, a przedsiębiorcy znacząco się od siebie różni. Jeżeli posiadamy działalność gospodarczą warto wystąpić z wnioskiem o jej wykreślenie i dopiero wtedy startować z upadłością. W przypadku konsumenta wystarczy, że nie jesteśmy w stanie spłacić tylko jednego kredytu. Prowadząc działalność nie łapiemy się już na takie warunki.
Upadłość konsumencka uratuje nas od wielu problemów i oszczędzi stresu. Będziemy mogli ruszyć dalej z czystą kartą nie patrzeć wstecz, ponieważ nasze długi zostaną umorzone. Oczywiście zapłacimy to, co będziemy w stanie, ale reszta długu zostanie umorzona.

About author

Related Articles