Kancelaria komornicza Poznań

Kancelaria komornicza Poznań

Nie wiesz jak odzyskać swoje pieniądze od dłużników? Skieruj sprawę na drogę sądową, a Kancelaria komornicza Poznań ci w tym pomoże. Nie możesz zwrócić się bezpośrednio do komornika, ponieważ potrzebuje on podstawy prawnej do działania. Może on ściągać z naszych rachunków bankowych zadłużenie lub przejmować nasze ruchomości i nieruchomości. Jak widać, jest to poważna sprawa i bez wyroku sądu takie działania staną się po prostu kradzieżą. Wyrok sądowy jest dla komornika zielonym światłem do działania.
Komornik przez to, że posiada znacznie więcej uprawnień niż zwykły śmiertelnik jest o wiele bardziej skuteczniejszy w ściąganiu długów dla wierzycieli. Może dlatego wywołuje u części społeczeństwa raczej negatywne emocje, takie jak złość czy strach. Oczywiście mowa o tej części, która raczej prosi o pieniądze niż je pożycza innym.
Nie warto więc próbować na własną rękę. Samo pojawienie się komornika powoduje w dłużnikach nagłą chęć dogadania się. Prawda jest taka, że powinniśmy liczyć się z takim zakończeniem, jeżeli nie spłacamy naszych zobowiązań. Nie ma się co dziwić, że wierzyciel w końcu traci cierpliwość i kieruje sprawę na drogę sądową. To znak dla dłużnika, że żarty się skończyły.

About author

Related Articles